Головний дім Згромадження
м. Львів
При монастирі діє церква св. Миколая, де щодня служиться Божественна Літургія, яку співають сестри.
![DSC_0350 Головний дім згромадження у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/DSC_0350.jpg)
![10 137 Головний дім згромадження у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/10-137___.jpg)
Кожної неділі чудовий молитовний спів лине до неба у супроводі вокальної групи “Чорнобривці” Львівського мистецького центру “Веселі черевички”.
На запрошення священиків з навколишніх парохій, сестри їздять на катехизацію, де готують дітей не тільки до Першої Сповіді та Урочистого Причастя, а й вчать основ віри.
![032_IMG_9832 Головний дім згромадження у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/032_IMG_9832.jpg)
![IMG_6873 Головний дім згромадження у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_6873-1600x1200.jpg)
Діє катехитична школа. Проводяться науки для дорослих та дітей. Миряни мають можливість поглибити своє духовне життя через вивчення Катехизму УГКЦ та Святого Письма.
Дітям пропонується цікава програма, під час якої вони пізнають свого Творця і вчаться жити Його любов’ю.
![OLYMPUS DIGITAL CAMERA Головний дім згромадження у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/P1010107.jpg)
![DSC00557 Головний дім згромадження у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/DSC00557.jpg)
Сестри виконують найрізноманітніше служіння, пристосоване до сучасних викликів Церкви. Працюють в державних та церковних установах та навчаються. Своєю присутністю вказують світові на красу Бога в Його творінні.