Чортків
З цілковитою посвятою, ентузіазмом та креативністю сестри у Чорткові готують цікаві програми для дітей, організовують табори як на місці, так і виїзні. Діти проводять весело час у Гошеві, Зарваниці, Кам’янець-Подільському… Одна із сестер є головою катехитичної комісії Бучацької єпархії, інша – прес-секретарем: веде єпархіальний сайт і дитячу сторінку газети «Христова скеля». Сестер запрошують на літні катехизації до навколишніх міст і сіл.
![07-08-13-1 Чортків](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/07-08-13-1-800x600.jpg)
![10271184_274604112709686_966485017786826574_o Чортків](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/10271184_274604112709686_966485017786826574_o-1812x1200-800x800.jpg)
![Chortkivv Катехизація у Чортків. ЗСПР](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/Chortkivv-800x600.jpg)