Про Нас

Герб

Про Нас

Гербом ЗСПР є зображення, яке складається з трьох елементів: хреста, лілії та жезла. Хрест зображений стилістично і займає центральне місце у Гербі, з правого боку від хреста зображена квітка лілії, а з лівого – жезл.

Хрест символізує терплячого Христа. В богопосвяченому житті хрест є символом жертви і терпіння, а також перемоги і воскресіння.

Лілія символізує чистоту і дівство Пресвятої Богородиці як однієї з Осіб Пресвятої Родини. Для Сестер це є символом невинності і чистоти душі.

Жезл символізує працьовитого Йосифа. Для Сестер це є символом праці і служіння для спасіння власних душ, несення послуги потребуючим та апостольського служіння.

Покровителі

Покровителями Згромадження є: Пресвята Родина – Ісус, Марія, Йосиф; святий священномученик Йосафат і свята Текля

Про Нас
Про Нас
Про Нас

Ціль

Про Нас

Першою ціллю Сестер є стремління до християнської досконалості через зберігання трьох монаших Обітів: послуху, чистоти, убожества згідно з Конституцією.

Одяг

 
Про Нас

Одяг Сестри Згромадження Пресвятої Родини, як символ монашої посвяти,  пристосований до обставин життя і праці. Це чорний габіт, довгий до самих кісток, з білою стійкою. Накриття голови – чорна намітка з білою смужкою. На грудях – хрест. Сестри з вічними Обітами носять параман.

Габіт – одяг добровільного вбожества й терпеливості.

Намітка – одяг смирення і вічного послуху на знак духовної мудрості.

Хрест – щоб його гаряче любити й охоче в своєму житті нести. 

Параман – одяг вічних заручин із Христом, одежа досконалості і чистоти.

Завдання

Про Нас

Завданням нашого Згромадження є всебічно виконувати апостольську працю, постійно пристосовану до актуальних побажань Церкви для добра і спасіння людських душ, як ось: християнське виховання дітей і молоді, опіка над сиротами, обслуга хворих. В апостольській праці особливу увагу звертати на працю з родинами.

Політика захисту дітей та неповнолітніх осіб