Гошів

ГОШІВ – мальовничий куточок Прикарпаття. Саме тут біля підніжжя Пресвятої Богородиці народилося Згромадження Сестер Пресвятої Родини. Сюди приїжджають на реколекції богопосвячені особи, священики, миряни; воїни АТО проходять духовну реабілітацію. Сестри вкладають усі свої сили, щоби ті, хто перебуває у стінах монастиря почувалися затишно. У літній період сюди приїжджають діти на табори. Монахині катехизують при школах у Болехові та Брошневі, готують дітей до Першої Сповіді та Урочистого Причастя.

Гошів
Гошів
Гошів
 
Гошів
Гошів
 
Гошів
Гошів
Гошів
 

У час святкування 100-літнього ювілею в монастирі перезахоронили мощі Засновниці Згромадження с. Терези (Теклі Юзефів). Гріб покладено в просторій усипальниці. При вході до крипти бачимо ангела, який вказує на порожній гріб воскреслої черниці.

Гошів
Гошів
Гошів
 

Ікони у монастирському храмі написала с. Йосифа Олійник. Тут можемо бачити ікону Пресвятої Родини та Різдва Пресвятої Богородиці. У надбрамних капличках милують око ікона Пресвятої Родини, св. свщмч. Йосафата, св. Теклі, котрі є покровителями Згромадження, також ікона св. Параскеви та ікона ангела, що вказує на гріб воскреслої Засновниці Згромадження с. Терези (Теклі Юзефів).

Гошів
Гошів

Новини з Гошева

Новини з Гошева

Сестри у Гошеві