Канікули з Богом у селах Тудорковичі і Войславичі
Тиждень канікул з Богом у с. Тудорковичі і с. Войславичі провели сестри Домініка та Вінкентія, ЗСПР.
Незважаючи на те, що катехизація відбувалася у двох селах одночасно, сестри встигали працювати як з дітьми, так і з дорослими. Протягом табору усі молилися вервицю за мир в Україні, мали роздуми над словами зі Святого Письма та проводили спільний духовний відпочинок.
Дякуємо усім за активну участь і з нетерпінням очікуємо наступної зустрічі!
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-19-23-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-19-28-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-25-11-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-25-40-300x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-48-43-531x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-49-24-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-49-31-531x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-49-48-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-50-04-531x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_21-50-11-531x400.jpg)