Храмовий празник у Головному домі Згромадження
Цього року традиційно відбулися святкування з нагоди дня св. Миколая Чудотворця у монастирському храмі при головному домі Згромадження.
Святкову Вечірню очолював Владика-номінант Андрій Хім’як у співслужінні Владики-номінанта Миколи Семенишина, Святкову Літургію очолив Митрополит Ігор Возняк.
Цьогорічні святкування, забарвлені подихом війни, яку переживає наш народ, носять особливий відтінок, адже тепер, як ніколи, найкращим наслідуванням святого Миколая є турбота про ближніх та допомога тим, хто в потребі. Цьогоріч ми просимо допомоги Святого Миколая не для себе, а для тих, хто нас захищає, хто найбільше постраждав від війни, а також просимо, щоб дав нам ласку не втомлюватися звершувати його добрі діла.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-1600x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-1600x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-1600x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/5-1600x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/6-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/7-1800x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/8-1437x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/9-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/10-800x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/11-800x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/12-1800x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/13-1631x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/14-1800x1200.jpg)