Перші Обіти с. Емілії Баїк
1 травня 2022 р. у монастирському храмі св. Миколая у Львові під час Літургії, яку очолив о. Йосиф Кралька ЧСВВ у співслужінні о. Василя Білого, с. Емілія Баїк склала перші Обіти.
Монаше життя характеризується Обітами послуху, чистоти та убожества. У послуху ченці підпорядковують себе іншому, вивільняючись від сваволі, свого постійного «хочу», щоб опанувати світ своїх бажань. Обітом чистоти – відмовляються від подружньої любові, щоб бути здатними цілковито віддати своє серце Богу. В убожестві – зрікаються матеріальних речей для того, щоб уникнути небезпеки асоціювати своє життя з тим, що посідають. Однак Обіти є лише одним із засобів осягнути єднання з Богом, що є метою покликання богопосвяченої особи.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/001.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/002-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/003-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/004-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/005-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/006.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/007-1240x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/008.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/009.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/010-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/011.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/012.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/013.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/014.jpg)