ВИХОВАННЯ ВІРИ
Щонеділі діти поспішають на заняття катехизації до монастиря Сестер Пресвятої Родини у Львові, де діє катехитична школа. Сестри монахині за допомогою сучасних засобів проповідують Євангеліє Христове (пор. VC, 99), максимально присвячуючи свої здібності та можливості (CT, 65).
![0 02 05 1f34c9aa692f196a73be05d78df91cb69ef8a37a0ea20d26de24f953011d6a33_full Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-05-1f34c9aa692f196a73be05d78df91cb69ef8a37a0ea20d26de24f953011d6a33_full.jpg)
![P1012303 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/P1012303-1600x1200.jpg)
БАТЬКИ ПРО КАТЕХИЗАЦІЮ
![P1013354 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/P1013354-1600x1200.jpg)
![P1013405 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/P1013405-1600x1200.jpg)
![0 02 05 9bfd696b326b6821c3c615f51c98a4b726582a0f63fde83f2d3cbb79c9b38f3a_f800c04e 2 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-05-9bfd696b326b6821c3c615f51c98a4b726582a0f63fde83f2d3cbb79c9b38f3a_f800c04e-2.jpg)
![0 02 04 9cbff58b4ecfc7f878d60761d5979ee9fcb7448bbdf1d3e6accbf0b5156d11e2_fda9c3d8 1 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-04-9cbff58b4ecfc7f878d60761d5979ee9fcb7448bbdf1d3e6accbf0b5156d11e2_fda9c3d8-1.jpg)
![P1013143 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/P1013143-1600x1200.jpg)
![0 02 05 6a29c22bc6544f665d7f8e7f168f00940cbf7b05a7a75ba741ec51ecd3e9dba3_7e83fff5 1 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-05-6a29c22bc6544f665d7f8e7f168f00940cbf7b05a7a75ba741ec51ecd3e9dba3_7e83fff5-1.jpg)
![DSC_2669 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_2669_.jpg)
![IMG_20180807_210928 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_20180807_210928-1600x1200.jpg)
![P1013020 Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/P1013020-1600x1200.jpg)
![0 02 04 acfc639b91f4108938a28a9778f109593d984c57c828e0993f6bf7e2aa6500be_f5f9933c Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-04-acfc639b91f4108938a28a9778f109593d984c57c828e0993f6bf7e2aa6500be_f5f9933c.jpg)
![0 02 04 333e98772b53108191c2bd6152013c9f5caf7c6e8caca4228a1d024af8bab0a1_full Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-04-333e98772b53108191c2bd6152013c9f5caf7c6e8caca4228a1d024af8bab0a1_full.jpg)
ДІТИ ПРО КАТЕХИЗАЦІЮ
У наш динамічний час для мене важливим є спілкування – цікаве, живе, повчальне. Таке спілкування є у монастирі кожної неділі зі сестрами та допитливими, щирими, кмітливими дітьми, котрі приходять на катехизацію. Я навчилася довіряти Богові, бо де Бог на першому місті, усе інше буде на своєму! Як аніматор, навчилась спілкуватись із дітьми – такими різними та однозначно відкритими; імпровізувати, шукати новаторські підходи у роботі з ними! (Аня, 15 р.).
![0 02 04 3950f73daeceec3df81453ba3ad16a2b92890c68629fd8256f653b4eb488ffeb_fa7c39c Катехитична школа при монастирі у Львові](http://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-04-3950f73daeceec3df81453ba3ad16a2b92890c68629fd8256f653b4eb488ffeb_fa7c39c.jpg)
Відвідуючи катехитичну школу, я почала більше розуміти і виконувати Слово Боже. Можна сказати, що подружилася з Богом (Роксолана, 14 р.).
Приходжу до катехитичної школи, бо мене надихають розмови із сестрами. Ці розмови неначе дають мені крила для нових звершень. Подобається катехизація, під час якої я розмовлюю з дуже цікавими, веселими, розумними дітьми. Завдяки катехизації я стаю ближче до істини Божої. Тут я навчилася з повагою ставитись до кожного слова, яке промовляє до мене Бог. Не треба молитися тоді, коли тебе хтось заставив і твоє серце закрите. Треба відкрити своє серце і щиро молитися, тоді почуєш слова, які тобі так потрібні. Слово Боже тебе ніколи не образить, воно є розумним і справедливим (Наталя, 14 р.).