Реколекції Lectio Divina у Гошеві
15 вересня в Гошівському монастирі сестер Пресвятої Родини закінчилися реколекції для сестер різних монаших Згромаджень. Вже протягом семи років монастир приймає сестер для проходження реколекцій Lectio Divina.
Дякуємо о. Василю Оприску і о. Станіславу Нуцковському, які вже кілька років поспіль стають тими, хто провадить дорогою реколекцій. Спільна молитва і тиша дозволили сестрам віднайти мир і спокій серця і нести цей мир людям, які сьогодні дуже цього потребують.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/2.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/3.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/4.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/5.jpg)