Завершення студій с. Омельяни Сеник
Сестра Омеляна завершила студії у Папському Григоріанському університеті успішно захистивши працю на тему: “Досвід Бога в контексті російсько-української війни” та здобувши ступінь ліцензіату з богословії духовності.
Метою дослідження наукової роботи було показати, на прикладі особистих свідчень, велике страждання українського народу у несправедливій війні, але, одночасно, і незламну віру в Бога; здатність у сучасному світі відстоювати свободу, правду та інші цінності, аж до того, щоб віддати за них своє життя.
Сердечно вітаємо сестру із завершенням студій. Нехай ці знання разом з вірою служать джерелом натхнення для інших, та допомагають у подальшому служінні.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240201_094128-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240201_101226-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240201_101328-1900x1069.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240201_111738-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240201_120509-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240201_124819-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240201_131836-1900x1069.jpg)