Дитячий християнський табір у с. Новий Нижбірок
Дитячий християнський табір “Я – Божа дитина” у с. Новий Нижбірок з 14 по 18 серпня 2023 р. Б., на запрошення отця-пароха Володимира Стадника, провели Сестри Згромадження Пресвятої Родини – с. Єремія Кузик і с. Марія Кузь.
Щодня 80 дітей різної вікової категорії до обіду брали участь у Святій Літургії, Євхаристії, слухали тематичні катехитичні науки, працювали по командах, а після обіду поглиблювали катехитичні теми завдяки участі у різноманітних конкурсах, майстер-класах, іграх, водяних батлах. Кожен день завершувався вервичкою за 32-ох воїнів ЗСУ із села, а також за всіх, хто захищає Україну.
Теплою була зустріч з воїном ЗСУ п. Ігорем Слободяном, який до війни працював вчителем у сільській школі. Для дітей це справді була приємна несподіванка і вражаюча зустріч, треба було бачити, як від радості світилися дитячі очі, коли їхній улюблений вчитель вступив на поріг до церкви. Пан Ігор подякував дітям за молитви, листи та малюнки, а також для сестер-монахинь подарував прапор від 82-ї механізованої бригади ЗСУ.
Вкінці всі разом співали “Батько наш Бандера”, “Ой у лузі червона калина”.
Священник, батьки, діти, сестри вдячні Богові, воїнам ЗСУ та всім, хто спричинився до дитячого християнського дозвілля, проведеного з великою духовною користю.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-41-47-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-42-26.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-42-40.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-42-51-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-42-56.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-43-02.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-43-10.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-43-22.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-43-33.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-43-39-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-43-46.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-43-53.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-44-00-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-44-17.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-44-23.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-44-34.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-44-47-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-45-07.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-45-12.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-45-19.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-45-48-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-45-59-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-46-07.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-46-18-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-46-25-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-46-31-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-46-55.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-47-01.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-47-25-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-47-45-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-48-52.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-27_16-51-12.jpg)