Формаційні зустрічі для сестер: «Цінність людського життя»
Свіжість Євангелія є там, де є цінності…
о. Станіслав Нуцковський
У головному домі ЗСПР в м. Львові з 16 по 20 жовтня 2022 р. Б. тривали формаційні зустрічі на тему: “Цінність людського життя” для сестер – монахинь під проводом о. Станіслава Нуцковського, ОБМ.
Ці дні сестри разом зі священником поглиблювали свої знання про богопосвячене покликання, щоб заново впроваджувати в життя.
“Бо формація – це не є нові знання, а поглиблення того, що ми вже знаємо, та практикуємо щодня. Найперше наше завдання – бути людиною, а святість – є наслідком нашого зрілого вибору в житті. Світ цінностей веде нас до правдивих стосунків у Христі з іншими”,- наголосив о. Станіслав.
Спільне перебування сестер з різних спільнот, Євхаристія, молитва, ділення досвідом, тренінг, цікаві практичні заняття – все це дало відваги йти далі та нести людям живого Христа там, де вони є у малих спільнотах по всій Україні.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221020_171505_1-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221020_171832-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-31450abf5be3079cf5cf59d398a08fbf-V-532x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_14-24-00-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_14-24-49-300x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_14-25-09-300x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_14-26-07-300x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_14-27-05-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_14-27-11-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_14-27-52-300x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-21_14-27-57-300x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/zobrazhennia_viber_2022-10-21_16-57-41-337-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/zobrazhennia_viber_2022-10-21_16-58-03-626-533x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/zobrazhennia_viber_2022-10-21_16-58-48-445-300x400.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/zobrazhennia_viber_2022-10-21_16-58-57-584-533x400.jpg)