Канікули з Богом у с. Хлопчиці
З 21 по 24 червня 2023 року на парафії Святого Миколая у с. Хлопчиці Самбірського р-ну с. Анна Білянська та с. Марія Даниляк провели канікули з Богом, темою котрих була: “Бог Господь і явився нам…”.
Кожного дня понад 50 дітей мали можливість приходити на Святу Літургію, котру очолював о. Йосиф Бабій та дізнатися більше про три частини Служби Божої: Проскомидію, Літургію Слова та Літургію Жертви.
Разом із сестрами діти весело та пізнавально провели час. Їм було цікаво дізнаватися щось нове та брати участь у творчих завданнях конкурсах та іграх. “Було неймовірно і незабутньо!!!” – казали діти.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-58-26.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-57-46.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-57-35.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-57-29.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-59-21-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-59-17.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-59-05-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-58-57-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-58-45.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_17-57-15.jpg)