Храмове свято в головному домі Згромадження
Традиційно, з року в рік, це свято є нагодою подякувати св. Миколаю Мирликійському за опіку і покров як над Головним домом Згромадження, так і над всіма сестрами.
Разом з тими, хто сьогодні є знаряддям в руках Божих і різним способом допомагає нам здійснювати наше служіння, ми прославляли святого Покровителя, як в переддень на Вечірній, яку очолював Владика Андрій Хім’як, єпископ помічник Київської Архиєпархї УГКЦ, так і в сам день празника на Утреній і Літургії, яку очолював Владика Микола Семенишин, єпископ помічник Івано-Франківської Архиєпархії.
Свято Миколая Мирликійського, окрім нагоди подякувати всім, хто сьогодні наслідує його добрі справи, є також запрошенням до особистого зростання у любові до ближнього, щоб через нашу турботу про потребуючих, Божа присутність ставала видимою у цьому світі.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-1-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/4.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/6.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/7.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/8.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/9-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/10-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/12-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/13-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/14-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/15-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/17-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/18-900x1200.jpg)