“Не ви мене вибрали, а я вас вибрав і призначив …” (Ів.1516).
Кожне покликання є таємничим та незбагненним, яке людина повинна віднайти і прийняти. Покликання до богопосвяченого життя – це дар Божий як для того, кого Бог кличе, так і для Церкви.
Сьогодні цей дар приймає і наше Згромадження сестер Пресвятої Родини, так як свій шлях посвяти розпочинає кандидатка Софія. Ця урочиста подія спонукає всіх нас переглянути власне покликання, пригадати свій шлях богопосвяти, а також поглянути на нашу вірність Богу у своєму покликанні.
Нехай Господь благословить усіх нас на більшу Його славу тут на землі і осягнення вічного життя у Небесному Царстві.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-03_14-18-52-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-03_14-18-57-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-03_14-19-05-675x1200.jpg)