Перша Сповідь та Урочисте Причастя у храмі Премудрості Божої
10 липня 2022 р. Б. у храмі Премудрості Божої, що на Чернечій Горі у Шевченківському гаю, на Божественній Літургії, котру очолив єрм. Власій Оленин, 27 юних, відважних та витривалих парафіян прийняли Ісуса до своїх чистих сердець.
Хай вогник пізнання Бога, котрий так яскраво світив у очах кожної дитини, і надалі приносить світло надії, віри та любові у їхні серця, домівки, навчальні заклади, місця праці та служіння, де б вони не були!
(с. Анна Білянська)
Я сьогодні щаслива
(Анна Фаль)
Разом з батьками щиро дякую Богові за чудове свято Пресвятої Євхаристії! Дякую с.Анні за чудову науку, за любов, яку подарувала та навчила любити Бога! Отцю Власію – за чудову Сповідь, настанови і мудрість! Обіцяю дотримуватись цієї науки і любити Творця
(Анастасія Федорко)
Щиро дякую сестрі Анні, що підготувала мене до Святого Причастя і стала справжнім другом на дорозі пізнання Бога
(Мирослав Гулевич)
Ранок для мене був дуже хвилюючим, а потім я відчула радість і щастя
(Соломія Вороблевська)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-11_19-35-33-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-11_19-36-01-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-11_19-36-22-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-11_19-36-55-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-11_19-37-03-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-11_19-37-51.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-11_19-37-56.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-11_19-38-03-900x1200.jpg)