«Бог – Господь, і явився нам» – християнський табір у Міжгір’ї
З 10 по 14 липня 2023 року Божого у місті Міжгір’я, що в Закарпатті, на запрошення пароха храму Св. Архистратига Михаїла о. Федора Славця с. Клара Коссак, с. Анна Білянська та с. Теодора Чворсюк, Згромадження сестер Пресвятої Родини, провели християнський табір на тему: “Бог – Господь, і явився нам”. Впродовж цих днів діти мали можливість брати участь у Святій Літургії, приступати до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Учасники літнього табору змогли побачити і почути про Проскомидію з уст священників Федора та Мирослава, детальніше вивчали Літургію Слова і Літургію Жертви, а також взяли участь в цікавих конкурсах та естафетах. З дитячих уст лунала молитва на вервиці за наших захисників, котрі дарують нам мирне небо.
12 липня на храмовий празник у каплиці Святих Верховних апостолів Петра і Павла сестри, діти, а також вірні мали можливість бути на преміційній Божественній Літургії, котру очолював о. Мирослав Славець.
В кінці табору діти разом із сестрами дякували Богові за весело проведений час з Богом та друзями.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/2.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/3.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/4.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/5.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/6.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/7.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/9.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/10-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/11.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/12.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/13.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/14.jpg)