НАШІ СЕРЕД КРАЩИХ КАТЕХИТІВ РОКУ
Цього місяця у Львові, під час Всецерковної конференції “Катехиза і домашня церква”, відбулося нагородження кращих катехитів УГКЦ. Серед нагороджених були і наші сестри – с. Марія Кузь та с. Андрея Олійник.
Бути катехитом – одна з важливих місій нашого згромадження, тому сестри постійно навчаються та вдосконалюють свої знання, працюючи з людьми. Цьогоріч також завершила своє 3-річне навчання у Катехитично-педагогічному інституті УКУ с. Антонія Пічуга, отримавши диплом Вищої релігійної освіти за спеціальністю “Катехит”.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-14_11-10-13.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-14_11-10-41.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-14_11-10-52.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-14_11-10-58.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-14_11-11-03.jpg)