«Божественна Літургія – джерело духовного життя християнина» – веселі канікули з Богом у селі Опільсько
У період з 24 по 29 липня 2023 року Божого на парафії Пресвятої Трійці, що у селі Опільсько, Сокільсько-Жовківської єпархії, відбулися веселі канікули з Богом на тему: «Божественна Літургія – джерело духовного життя християнина».
Провідниками щоденних зустрічей з дітьми, молоддю і дорослими були – с.Антонія Пічуга і с.Омельяна, ЗСПР.
Кожен день розпочинався із Божественної Літургії, яку очолював о. Ростислав Кліш. Відтак щоденно сестри мали зустрічі з дітьми, під час яких поглиблювали знання про Божественну Літургію, її важливість для кожного християнина, а зокрема про найцінніший дар, який Господь подає нам на Службі Божій – Пресвяту Євхаристію; також вивчали будову храму, священичий одяг та Євхаристійний посуд. Опісля аніматори з допомогою о. Ростислава і сестер організовували й проводили цікаву й пізнавальну програму для дітей: банси, ігри, квести.
Трепетним був час зустрічей з молоддю і дорослими учасниками парафії, оскільки під пильним проводом с.Антонії всі, хто відчував у собі відвагу і мав таке бажання, могли написати свою власну ікону. Всі, хто розпочав, змогли написати ікони, які вкінці отець освятив і поблагословив.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230730_154331_286.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG-1021a0c404a53be66c2c16e7dc915934-V.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG-e2c6af75909b34f7ad3f99334d79b56b-V.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230727_130056.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230727_132048.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230728_152513.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230728_202134.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230730_154052_142.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230730_154215_138.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230730_154236_786.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230730_154250_396.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230730_154319_735.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230726_142135.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230726_142328.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230726_215846.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230726_221623.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230727_124340.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230727_124815.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230725_122233.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230725_230441.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230726_103945.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230726_104715.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230726_141830.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230726_141953.jpg)