«Ісус і його учні» – християнський табір у с. Старий Нижбірок
З 24 по 28 липня 2023 року Божого у с. Старий Нижбірок відбувся літній християнський табір “Ісус і його учні” за участю сестер Пресвятої Родини с. Вінкентії і с. Домініки. У таборі взяло участь близько 60 дітей різного віку.
Дякуємо о. Андрію Юськіву за запрошення, усім присутнім і усім парафіянам за активну участь і підтримку в часі табору. Ви чудові!
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-3.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_19-15-28.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_19-15-54.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_19-15-59.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-07-56.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-08-01.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-08-07.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-08-13.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-08-18.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-08-29-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-08-51.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-09-02.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-09-08.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-31_20-09-26.jpg)