Катехизація у селі Малий Ходачків
27 червня розпочалась катехизація для дітей в с. Малий Ходачків, що на Тернопільщині. Долучались до катехизацій діти різного віку. Цілий тиждень сестри Клара Коссак та Миколая Сусол говорили з дітьми про важливість молитви та значення Літургії в житті християнина. Особливих радощів також приносили різноманітні забави та конкурси. Діти повертались додому щасливими та натхненними.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/001.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/002.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/003.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/004-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/005.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/006.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/007-675x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/008.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/009.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/010-675x1200.jpg)