Відвідини Духовно-просвітницького центру св. Пантелеймона
З нагоди завершення навчального року в Новіційній школі УГКЦ сестри-новички відвідали Духовно-просвітницький центр св. Пантелеймона у Бані Лисовицькій.
Протягом дня сестри мали нагоду разом молитися та відпочивати. Вони ділилися своїми переживаннями та враженнями від навчального року і дякували за дари, отримані у школі. Опісля відбулася зустріч з внутрішньо переселеними людьми із різних міст України, які на даний час проживають у цьому домі. Завершився день молитвою-подякою, де кожен із присутніх міг висловити свої прохання та намірення Творцеві.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-1-1800x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/4-1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/5-1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/6-1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/7.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/8.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/9.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/10.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/11-1553x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/12-1550x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/13-1363x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/14-1392x1200.jpg)