Храмовий празник Покрови Пресвятої Богородиці у м. Києві
Щороку на свято Покрови Пресвятої Богородиці у монастирі в м. Києві святкується храмовий празник. Цьогоріч він був по-особливому урочистим. В час тривалої боротьби за волю та незалежність нашої країни усі підносили свої молитви до Пресвятої Богородиці, прохаючи її заступництва для нашого українського народу і наших захисників. Щоб Мати Божа завжди огортала нас усіх своїм покровом, проганяючи всяке зло, що наступає на нас і надалі своєю материнською любов’ю провадила нас.
Надзвичайної урочистості храмового празника доповнили Перша Сповідь і Святе Причастя Кайла. Він по-особливому пережив прийняття цієї тайни і прояв Божої Благодаті у своєму серці . Розділити радість цього торжества прибули рідні і знайомі.
Дякуємо Богородиці за благословенний день під її святим покровом!
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/2.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/3.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/4.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/5-901x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/6.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/7.jpg)