Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя у храмі Серця Христового села Чишки
У суботу 17 червня 2023 року в с. Чишки у храмі Серця Христового відбулося Урочисте Святе Причастя. В п’ятницю діти разом з рідними мали можливість приступити до Святої Тайни Сповіді. На Божественній Літургії 11 дітей, а також їхні найближчі прийняли Ісуса до своїх сердець з надією, що Він дасть силу, щоб духовно зростати.
Протягом навчального року с. Анна Білянська мала можливість ділитися з дітками пережитим досвідом Сильного Бога, Бога, котрий має безмежну та безумовну любов до кожного.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-1-1200x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_16-28-42-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_16-28-57-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_16-29-15-904x1200.jpg)