Проща до Зарваниці
20 серпня 2023 року за ініціативи с. Євфросинії Гойди, Головної Настоятельки Згромадження, відбулася проща до чудотворного місця – Зарваниця, що на Тернопільщині, для мирян, які разом з сестрами моляться в монастирському храмі при Головному домі Згромадження у Львові.
Духовний супровід молитовної групи здійснив о. Михайло Лесів, віцеректор Львівської Духовної Семінарії. Спільна молитва у храмі з чудотворною іконою та у Соборі Зарваницької Матері Божої, відвідини інших паломницьких місць Зарваниці, а також спільна подорож є тими елементами, які творить церковну спільноту і дають кожному паломнику відчуття приналежності до Церкви, як спільноти вірних.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/1-1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-1.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/3-1-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-1-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/5-2.jpg)