Допомога ЗСУ
Окрім молитви та допомоги вимушеним переселенцям сестри беруть участь у різних проектах, спрямованих на допомогу ЗСУ. Так, с. Соломія Чигис організувала благодійні концерти Хореографічної студії «Реверанс» м. Долина. Зокрема відбулися концерти у Польщі – у Кракові та Закопане, та в Україні – у с. Стара Сіль, м. Хирів, м. Добромиль, м. Нижанковичі, с. Надиби, м. Самбір. Всі зібрані кошти з цих концертів передані на потреби ЗСУ.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/292055839_748201666322249_1833932728548196975_n.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/295669059_10227639244229312_4625447811431556058_n-1742x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/299175358_1141657339752474_8365819743405601415_n-1600x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/299605644_1141657373085804_1731448260581007616_n-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/299931312_1141658319752376_4317748096996358603_n-1600x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/300438273_1141657403085801_2070452371911544585_n-900x1200.jpg)