Облечини с. Симеони Грендиш
1 жовтня 2023 року у тепле свято Покрову Пресвятої Богородиці у нашому Згромадженні знову радісна подія. У селі Гошів, що на Івано-Франківщині своє “Так” Богові сказала юна дівчина Софія Грендиш.
Обряд Облечин та своє батьківське благословення уділив владика Миколай Семенишин, помічник Івано-Франківської єпархії. Співслужили отець Іриней Гумен, ЧСВВ, духівник новіціяту Згромадження та отець Роман Спірц, капелан Духовно-просвітницького центру Згромадження.
Радіємо у Бозі і дякуємо за відкрите серце і сміливість іти дорогою, якою веде Господь. Обіймаємо новооблечену сестру Симеону своїми молитвами і обіцяємо завжди бути поряд.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-901x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/5.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-901x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/8-901x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/9.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/11-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/12.jpg)