Свято Першого дзвоника
Сьогодні, 1 вересня, у Гошівському монастирі сестер Пресвятої родини, відбулося Свято Першого
дзвоника.
Розпочалося святкове дійство з Служби Божої, яку очолив місцевий парох. Благословивши дітей на новий навчальний рік о. Василь заохочував як дорослих так і дітей до молитви: за успішне навчання, за припинення війни, за можливість навчатися у стінах школи і заводити нові і потрібні знайомства.
По закінченні у внутрішньому дворику відбулися урочистості з нагоди свята. Під час співу Гімну України на очах усіх присутніх бриніли сльози віри і надії за нашу свободу. Усі бажали дітям мирного неба.
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_12-48-51.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_12-49-03-900x1200.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_12-49-12.jpg)
![](https://zspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_12-49-32.jpg)